Dekarz Będzin

Nasza firma świadczy usługi z zakresu budowy i remontów dachów na terenie Będzina oraz miast ościennych.
Jako profesjonalna firma dekarska z wieloletnim doświadczeniem, świadczymy szeroki zakres robót dekarskich polegający na budowie i naprawach dachów. Nasza firma specjalizuje się w naprawie oraz budowie dachów wykonanych z dachówek, blachodachówek, papy termozgrzewalnej, gontu bitumicznego oraz płyt wielowarstwowych. W miesiącach zimowych zajmujemy się także odśnieżaniem dachów.

Roboty dekarskie

Wszelkiego rodzaju prace dekarskie to nasze drugie imię. Budujemy dachy płaskie oraz skośne. Pokrycia dachów dokonujemy wybranym przez Klienta materiałem takim jak blachodachówka, blacha trapezowa, papa, styropapa, gont oraz dachówką ceramiczną i betonową. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a na wykonywane przez nas usługi wystawiamy fakturę!

Dlaczego my?

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej firmy dekarskiej działającej na terenie Będzina, to gorąco polecamy nasze usługi. Firma dach-mar działa na terenie Śląska już od 1999 roku. Nasze prawie 20 letnie doświadczenia, połączone z solidnością oraz terminowością jest gwarancją dobrze wykonanej usługi! Zapraszamy do kontaktu.

Montaż i konserwacja rynien

Dobrze wykonany dach musi posiadać odpowiednio dobrane i zamontowane rynny. Dzięki nim woda oraz topniejący śnieg nie spływa po ścianach budynku, a także nie dostaje się do środka budynku. Właśnie z tego powodu nasza firma zajmuje się także profesjonalnym doradztwem oraz montażem, naprawą i konserwacją rynien.

Dekarz Śląsk

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta i szukają Państwo sprawdzonej firmy dekarskiej działającej na terenie Śląska (w szczególności w odległości 30 km od Sosnowca) to zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!