Dekarz Czeladź

Firma dekarska Dach-Mar, świadczy profesjonalne usługi dekarskie na terenie Czeladzi. Zajmujemy się naprawą i budową dachów, montażem, konserwacją oraz czyszczeniem rynien, a także odśnieżaniem dachów. Dodatkowo wykonujemy wszelkiego rodzaju prace dekarskie.

Dlaczego my

Działamy na śląskim rynku blisko 20 lat. Tak duże doświadczenie zawodowe sprawia, że zetknęliśmy się i rozwiązaliśmy niemal każdy problem. Nasza gruntowna, poparte wieloletnią praktyką wiedza sprawia, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

O Czeladzi słów kilka…

Czeladź otrzymała prawa miejskie w XIII wieku, przez co jest najstarszym miastem powiatu będzińskiego, a także całego Zagłębia Dąbrowskiego. Nazwa miasta wywodzi się od staropolskiego określenia na czeladnika, czyli osoby posiadającą fachową wiedzę rzemieślniczą.
To zdawać by się mogło niepozorne miasto, ma w swojej historii wiele ciekawostek. Na przykład w latach 1443 do 1790 miasto było bardzo ważnym ośrodkiem wydobycia węgla kamiennego, a z kolei w 1997 roku wybudowano w nim pierwsze w Polsce centrum handlowe M1.