Remonty dachów Śląsk

Nasza firma zajmuje się budową oraz naprawą dachów na terenie Śląska już od 1999 roku! Dzięki naszej wieloletniej praktyce oraz ciągle poszerzanej wiedzy i umiejętnościach świadczymy dla Państwa usługi na europejskim poziomie. Działamy na terenach takich miast jak Sosnowiec, Katowice, Tychy, Będzin, Chorzów, Czeladź, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze oraz miast ościennych!

Z przyczyn estetycznych oraz technicznych dach jest niezwykle istotną częścią każdego budynku, dlatego do budowy, naprawy oraz konserwacji dachu trzeba wybrać rzetelną i sprawdzoną firmę. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą być Państwo pewni że używamy jedynie sprawdzonych materiałów najwyżej jakości oraz tego że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie ważne czy chcą Państwo naprawić dach w garażu, w domu, magazynie czy nawet hali przemysłowej – dla nas każdy Klient i każde zlecenie jest tak samo ważne!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Roboty dekarskie

Jako profesjonalna firma dekarska, przeprowadzamy szeroki zakres robót dekarskich polegający na remontach i naprawach dachów. Specjalizujemy się w naprawie oraz budowie dachów wykonanych z dachówek, blachodachówek, papy termozgrzewalnej, gontu bitumicznego oraz płyt wielowarstwowych. W miesiącach zimowych zajmujemy się także odśnieżaniem dachów.

Budowa dachów

Budowa dachów to nasze drugie imię. Budujemy dachy płaskie oraz skośne – zarówno jednospadowe, jak i wielospadowe. Pokrycia dachów dokonujemy dowolnym materiałem takim jak blachodachówka, blacha trapezowa, papa, styropapa, gont oraz dachówką ceramiczną i betonową. Na wykonywane przez nas usługi wystawiamy fakturę!

Ocieplanie dachów

Odpowiednio dobrane i wykonane ocieplanie dachów ma ogromny wpływ na cały budek niezależnie od jego przeznaczenia. Dobrze przemyślane i wykonane ocieplanie nie tylko lepiej utrzymuje ciepło w budynku oraz znacząco zmniejszą koszty ogrzewanie, ale także zapobiega przed zbytnim nagrzewaniem się wnętrz w lato, skutecznie izolując wnętrze budynków przed promieniami słonecznymi padającymi na dach.

Montaż i konserwacja rynien

Dobrze wykonany dach musi posiadać odpowiednio dobrane i zamontowane rynny. Dzięki nim woda oraz topniejący śnieg nie spływa po ścianach budynku, a także nie dostaje się do środka budynku. Właśnie z tego powodu nasza firma zajmuje się także profesjonalnym doradztwem oraz montażem, naprawą i konserwacją rynien.

Dekarz Śląsk

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta i szukają Państwo sprawdzonej firmy dekarskiej działającej na terenie Śląska (w szczególności w odległości 30 km od Sosnowca) to zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!